"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Тіл саясаты комитеті" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 73 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2021 жылғы 17 тамыздағы № 865-к бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 2-к бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ғылым және жоғары білім министрінің 13.09.2022 № 2-к бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111-қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінiң ережесіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Тіл саясаты комитеті" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 73 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Тіл саясаты комитеті" мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
19-тармақтың 3), 4), 6) тармақшалары және 20-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы Ш. Каринова

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года № 73 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Комитет языковой политики" Министерства образования и науки Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 августа 2021 года № 865-к. Утратил силу приказом Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 13 сентября 2022 года № 2-к.
Сноска. Утратил силу приказом Министра науки и высшего образования РК от 13.09.2022 № 2-к.
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", положением Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года № 73 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Комитет языковой политики" Министерства образования и науки Республики Казахстан" следующие изменения:
в Положении государственного учреждения "Комитет языковой политики" Министерства образования и науки Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
подпункты 3), 4), 6) пункта 19 и пункт 20 исключить;
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющая обязанности Министра Ш. Каринова