Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 51/06 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры А.А.Зейнуллинның өтінішін қарастырып, 2018 жылғы 06 желтоқсандағы мемлекеттік - жекешелік әріптестік/концессияы келісімін тіркеу туралы куәлік негізінде, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін, Балқаш қаласының аумағында орналасқан, ауданы 1,9673 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 2031 жылдың 12 қазанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскесін және маңайдағы аумақты санитарлық және экологиялық нормаларға, Қарағанды облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың Қағидаларына сәйкес ұстасын.
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айрат Мухаммедгумарович Карамурзинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі О. Таурбеков

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 3 декабря 2021 года № 51/06
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев заявление генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" Зейнуллина А.А, на основании свидетельства о регистрации договора государственно - частного партнерства/концессии от 06 декабря 2018 года акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" публичный сервитут сроком до 12 октября 2031 года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 1,9673 га, расположенный на территории города Балхаш для эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" содержать земельный участок и прилегающую территорию в соответствии с санитарными и экологическими нормами, Правилами содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Карагандинской области.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Карамурзина Айрата Мухаммедгумаровича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш Таурбеков О.