2022-2024 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 105/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 428 706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 42 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 386 486 мың теңге;
2) шығындар – 438 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -9 842 мың теңге;

О бюджете поселков Шахтинского региона на 2022-2024 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 105/11.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 428 706 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 42 133 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 78 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 386 486 тысяч тенге;
2) затраты – 438 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 842 тысячи тенге;

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 9 842 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 9 842 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 197/19 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Шахтинск аймағының кенттері бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4–қосымшаға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 5–қосымшаға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 6–қосымшаға сәйкес кенттер бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 842 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 842 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 02.12.2022 № 197/19 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в составе бюджета поселков Шахтинского региона на 2022 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджет поселка Шахан согласно приложению 4, бюджет поселка Долинка согласно приложению 5, бюджета поселка Новодолинский согласно приложению 6.