2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 17/161 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 763 588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 122 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 611 381 мың теңге;
2) шығындар – 767 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 3 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 442 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 442 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 07.10.2022 № 30/284 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2022 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 319 998 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 83 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 482 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 457 мың теңге;
2) шығындар – 350 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 30 994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 994 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 17/161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 763 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 122 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 636 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 611 381 тысяч тенге;
2) затраты – 767 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 3 442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 442 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.10.2022 № 30/284 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2022 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 319 998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 83 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 382 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 482 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 457 тысяч тенге;
2) затраты – 350 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 30 994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 994 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

3730
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 156
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
1 574

3 730
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 156
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 574