Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 87 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21970 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 514 690 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 496 760 мың теңге;
2) шығындар - 526 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 12 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 12 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 034 мың теңге.";
"2-1. 2021 жылға арналған Молодежный кентінің бюджетінде 6-1 қосымшаға сәйкес республикалық және аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін";
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 198 мың теңге;
2) шығындар - 42 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2021 года № 87. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 966 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21970), следующие изменения и дополнение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 514 690 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 930 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 496 760 тысяч тенге;
2) затраты – 526 724 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 034 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете поселка Молодежный на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского и районного бюджета согласно приложению 6-1.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 028 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 830 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 35 198 тысяч тенге;
2) затраты – 42 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 077 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 077 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 077 мың теңге.";
"2021 жылға арналған Батпақты ауылдық округінің бюджетінде 15-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 546 мың теңге;
2) шығындар - 24 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 652 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 652 мың теңге.";
"2021 жылға арналған Маржанкөл ауылдық округінің бюджетінде 21-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
15 -тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Звездный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 43, 44, 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 746 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 266 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 480 мың теңге;
2) шығындар - 36 125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 379 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 077 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 077 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 077 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете Батпактинского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 15-1.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 232 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 686 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 546 тысяч тенге;
2) затраты – 24 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 652 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете Маржанкольского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 21-1.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Звездного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44, 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 746 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 266 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 480 тысяч тенге;
2) затраты – 36 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 379 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 261 мың теңге.";
"2021 жылға арналған Мирный ауылдық округінің бюджетінде 69-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4, 13, 19, 43, 46, 52, 67, 6-1, 15-1, 21-1, 45-1, 46-1, 54-1, 69-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

используемые остатки бюджетных средств – 2 261тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете Мирного сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 69-1.";
приложение 4, 13, 19, 43, 46, 52, 67, 6-1, 15-1, 21-1, 45-1, 46-1, 54-1, 69-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

44 586
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
760
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 шілдедегі № 87
шешіміне 9-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 15-1 қосымша
Батпақты ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
2 002
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 002
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
2 002
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
2 002
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 шілдедегі № 87
шешіміне 10-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 21-1 қосымша
Маржанкөл ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 469
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 469
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 469
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 469
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 шілдедегі № 87
шешіміне 11 қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 45-1 қосымша
Звездный ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
6 818
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
6 818
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
6 818
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 608
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
5 210
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 шілдедегі № 87
шешіміне 12-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 46-1 қосымша
Қаратомар ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 700
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 700
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 700
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 700
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 шілдедегі № 87
шешіміне 13-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966

44 586
На обеспечение санитарии населенных пунктов
760
Приложение 9 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июля 2021 года
№ 87
Приложение 15-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Батпактинского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 002
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 002
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
2 002
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 002
Приложение 10 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июля 2021 года
№ 87
Приложение 21-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Маржанкольского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 469
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 469
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 469
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 469
Приложение 11 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июля 2021 года
№ 87
Приложение 45-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Звездного сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
6 818
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
6 818
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
6 818
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 608
На организацию водоснабжения населенных пунктов
5 210
Приложение 12 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июля 2021 года
№ 87
Приложение 46-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "28" декабря
2020 года № 966
Целевые трансферты Каратомарского сельского округа на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 700
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 700
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 700
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 700
Приложение 13 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июля 2021 года
№ 87