Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 144 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21970 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 091 мың теңге;
2) шығындар – 121 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 32 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 32 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 931 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 518 708 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 500 778 мың теңге;
2) шығындар – 530 742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 12 034 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 966 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2021 года № 144. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 966 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21970), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 137 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 046 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 091 тысяч тенге;
2) затраты – 121 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 931 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 518 708 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 930 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 500 778 тысяч тенге;
2) затраты – 530 742 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 034 тысяч тенге;

"24. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтар бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1, 6-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 54-1, 57-1, 60-1, 63-1, 66-1, 69-1 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 18, 19, 20, 21, 22, 23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

"24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселков, сельских округов на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 3-1, 6-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 54-1, 57-1, 60-1, 63-1, 66-1, 69-1.";
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 к настоящему решению;