2022-2024 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 105-16/8 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 381,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 751,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –100 548,5 мың теңге;
2) шығындар – 155 616,7 мың теңге,
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 235,2 мың теңге;

О бюджете сельского округа Косшынырау на 2022-2024 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 105-16/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 107 381,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 751,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 548,5 тысяч тенге;
2) расходы – 155 616,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 235,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 235,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 235,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.11.2022 № 193-27/8 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Қосшыңырау ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2022 жылға – 74 964,0 мың теңге, 2023 жылға – 76 493,0 мың теңге, 2024 жылға – 78 101,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 235,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 235,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихатаот 22.11.2022 № 193-27/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Косшыныраув сумме на 2022 год – 74 964,0 тысяч тенге, на 2023 год – 76 493,0 тысяч тенге, на 2024 год – 78 101,0 тысяч тенге.

3. 2022 жылға арналған Қосшыңырау ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 105-16/8 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Косшынырау на 2022 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 105-16/8
Бюджет сельского округа Косшынырау на 2022 год