"2021-2023 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 423-73/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 76-12/6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 423-73/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7997 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 663,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 59 057,4 мың теңге;
2) шығындар – 69 258,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 595,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 423-73/6 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 октября 2021 года № 76-12/6. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2020 года № 423-73/6 "О бюджете сельского округа Карауылтобе на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7997) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 67 663,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 59 057,4 тысяч тенге;
2) расходы – 69 258,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 595,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 595,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 595,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Кәрімбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 қазандағы
№76-12/6 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№423-73/6 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 595,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 595,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 октября 2021 года №76-12/6
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2020 года №423-73/6
Бюджет сельского округа Карауылтобе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5