"2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 77 шешімі
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7972 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67527 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3097 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 64430 мың теңге;
2) шығындар – 70110 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2583 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 557 "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 77
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 557 "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7972) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 67527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3097 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64430 тысяч тенге;
2) затраты – 70110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2583 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2583 тысяч тенге.".

2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 12500 мың теңге;
2) мәдениет саласы 7041 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 12500 тысяч тенге;
2) сфера культуры 7041 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №557
Бюджет на 2021 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование