Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 558 "2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 112 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 558 шешіміне (Нормативтік құқықтық келісімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7987 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2379 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56317 мың теңге.
2) шығындар – 60641 мың теңге, оның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1642 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1642 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 4524 мың теңге;
2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 437 мың теңге".
Жаңа мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 558
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 112
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 558 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7987) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2379 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56317 тысяч тенге;
2) затраты – 60641 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1642 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1642 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 4524 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 437 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 3-1 нового содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:

1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 623 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж. Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" қыркүйектегі
№112 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№558 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 623 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж. Коланова
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "10" сентября 2021 года №112
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года №558
Бюджет на 2021 год сельского округа Г.Муратбаев
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование