Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 93 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8000 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 493 198,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 451 906,9 мың теңге;
2) шығындар – 502 503,8 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Торетам на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 408
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 93. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Торетам на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8000) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 493 198,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 451 906,9 тысяч тенге;
2) затраты – 502 503,8 тысяч тенге;";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№93 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№408 шешіміне 1-қосымша
Төретам кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 93
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 408
Бюджет поселка Торетам на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование