"2021 – 2023 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №70-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 шілдедегі № 7-2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8043 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 507 153,4 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 119 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –784 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері - 386 700,4 мың теңге;
2) шығындар – 510 551,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 398,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года №70-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2021-2023 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 июля 2021 года № 7-2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете поселка Жалагаш на 2021–2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 70-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8043) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 507 153,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 784 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 386 700,4 тысяч тенге;
2) затраты – 510 551,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 398,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.