Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 604 Қыркеңсе ауылдық округінің "2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 138 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 604 "Қыркеңсе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8095 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 96 687,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 93 533,9 мың теңге;
2) шығындар – 97 957,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 269,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 269,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 604
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 138. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 604 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8095) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1)доходы – 96 687,9 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 2 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 93 533,9 тысяч тенге;
2) затраты – 97 957,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 269,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 269,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 269,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 138 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 604 шешіміне 1-қосымша
Қыркеңсе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 1 269,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 138
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 604
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы