"Төменарық ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 611 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 145 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 611 "Төменарық ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюжеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 206 294,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 201 141,4 мың теңге;
2) шығындар – 208 521,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 226,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 226,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 226,7 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 611 от 30 декабря 2020 года "О бюджете сельского округа Томенарык на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 145. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 611 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2021-2023 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 206 294,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 201 141,4 тысяч тенге;
2) затраты – 208 521,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 226,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 226,7 тысяч тенге:
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2226,7 тысяч тенге;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".