Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 175 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 376 мың теңге;оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 381 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 53 494 мың теңге;
2) шығындар – 55 556,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

О бюджете сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 175. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объемах:
1) доходы- 55 376 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 1 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления –381 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 494 тысяч тенге
2) затраты– 55 556,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 ;
погащение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 ;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 ;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары–180,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.08.2022 № 269 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 35 533,0 мың тенге.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қожамберді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.08.2022 № 269 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0;
используемые остатки бюджетных средств – 180,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.08.2022 № 269 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций за 2022 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 35 533,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и одлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 175
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.08.2022 № 269 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ