Қыркеңсе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 178 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 81 979,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 78 429,6 мың теңге;
2) шығындар – 82 494,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 81 979,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78 429,6 тысяч тенге;
2) затраты – 82 494,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -514,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 514,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 309 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 42 179 мың теңге.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№178 шешіміне 1-қосымша
Қыркеңсе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 514,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 514,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 309 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций за 2022 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 42 179 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 178
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2022 год