"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 525 қаулысы. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 20.03.2023 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Жаңақорған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде Жаңақорған ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 372 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6048 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңақорған ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын";
аталған қаулының қосымшасындағы "3. Бесарық ауылдық округі" деген сөздер "13 Жаманбай батыр ауылдық округі" деген сөздермен өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рүстемов

О внесении изменения в постановление акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 2 декабря 2021 года № 525. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 20 марта 2023 года № 116
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 20.03.2023 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. внести в постановление акимата Жанакорганского района от 16 ноября 2017 года № 372 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Жанакорганскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6048) следующее изменения:
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Жанакорганского района" принять меры вытекающие из ностоящего постановления.";
в приложении к данному постановлению слова "13. Сельский округ Бесарык" заменить словами "13. Сельский округ Жаманбай батыр".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего данную сферу заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов