"Ақжарма ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 472 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 56 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 56 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақжарма ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 472 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8119 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақжарма ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5205 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62863 мың теңге;
2) шығындар – 75312,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7204 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7204 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 сентября 2021 года № 56 О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 472 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2021 – 2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 сентября 2021 года № 56. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 472 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8119, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5205 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62863 тысяч тенге;
2) затраты – 75312,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7204 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7204 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.