Тереңөзек кентінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 477 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 61 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 61 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тереңөзек кентінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 477 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8071 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 746783,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4837 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 717729,1 мың теңге;
2) шығындар – 761213,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14430,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14430,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 сентября 2021 года № 61 О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 477 " О бюджете поселка Теренозек на 2021 – 2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 сентября 2021 года № 61
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 477 "О бюджете поселка Теренозек на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8071, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 746783,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4837 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 717729,1 тысяч тенге;
2) затраты – 761213,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14430,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14430,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14430,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Д.Ералиев
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 61 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 477 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 14430,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата Д.Ералиев
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 сентября 2021 года № 61
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 477
Бюджет поселка Теренозек на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование