Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №479 "Шіркейлі ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 100 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 100 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 "Шіркейлі ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8065 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шіркейлі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81399 мың теңге;
2) шығындар – 87556,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2013,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2013,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 1661,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3675 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 декабря 2021 года №100 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 479 "О бюджете сельского округа Ширкейли на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 479 "О бюджете сельского округа Ширкейли на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8065, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ширкейли на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 85543 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81399 тысяч тенге;
2) затраты – 87556,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2013,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2013,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 1661,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3675 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.