Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483 "2021-2023 жылдарға арналған Қалжан Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483 "Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8120 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71837,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 256,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67647 мың теңге;
2) шығындар – 72037,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 199,4 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 407,1 мың теңге;

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 117 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 117
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8120, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71837,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 256,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67647 тысяч тенге;
2) затраты – 72037,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -199,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
199,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов –407,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 606,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 117 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 483 шешіміне 1-қосымша
Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 606,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е.Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 117
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 483
Бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование