Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/17 "Жөлек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 9/19 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Жөлек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8038 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Шиелийского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65/17 "О бюджете сельского округа Жулек на 2021-2023 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 9/19. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жулек на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/17 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8038) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции.