Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Тартогай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 14/16 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тартогай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8035 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тартогай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 748 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 623 мың теңге;
2) шығындар – 107 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 969 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 969 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 969 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тартогай на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/14
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2021 года № 14/16. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тартогай на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8035) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тартогай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 748 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 623 тысяч тенге;
2) затраты – 107 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1969 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1969 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 1969 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.