2022-2024 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 10/86 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 237 446,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49 386,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 347,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 187 712,1 мың теңге;
2)шығындар – 239 015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 568,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 568,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Умирзак на 2022-2024 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2021 года № 10/86.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 446,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49 386,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 347,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 187 712,1 тысяч тенге;
2) затраты – 239 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 568,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 568,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 568,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.12.2022 № 21/165 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С.Зәкенов
Маңғыстау облысы
Ақтау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№10/86 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1 568,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.12.2022 № 21/165 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Актауского городского маслихата Мангистауской области С.Закенов
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
Мангистауской области от
30 декабря 2021 года №10/86
Бюджет села Умирзак на 2022 год