2021 - 2023 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 10/82 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 047 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 0 теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 21 047 мың теңге;
2) шығындар – 21 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жакаөзен қалалық мәслихатының 24.12.2021 № 13/110 (01.11.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете села Кендерли на 2021 – 2023 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 5 ноября 2021 года № 10/82.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 047 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0 тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 21 047 тысяч тенге;
2) затраты – 21 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.12.2021 № 13/110 (вводится в действие с 01.11.2021).

2. 2021 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 21 047 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жакаөзен қалалық мәслихатының 24.12.2021 № 13/110 (01.11.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қарашасынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Кендірлі ауылы әкімінің
міндетін атқарушы Е. Имашев
5 қараша 2021 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы № 10/82
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджеті

2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2021 год выделена субвенция в сумме 21 047 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24.12.2021 № 13/110 (вводится в действие с 01.11.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 ноября 2021 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима села Кендерли
Е. Имашев
5 ноября 2021 год
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 5 ноября 2021 года
№ 10/82
Бюджет села Кендерли на 2021 год