Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/583 "2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 10/85 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/583 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 174 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 134 670 мың теңге;
2) шығындар – 338 874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 28 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 28 163 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 163 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен – 127 870 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/583 "О бюджете села Рахат на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 5 ноября 2021 года № 10/85
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О бюджете села Рахат на 2021 - 2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 54/583 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4422) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Рахат на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 310 711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 174 883 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 158 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 134 670 тысяч тенге;
2) затраты – 338 874 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 28 163 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 163 тысячи тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 163 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2021 год выделена субвенция в сумме – 127 870 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.