Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қаңтардағы № 47/471 "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 9/77 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 47/471 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4433 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 563 742,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 198 623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 638,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 213 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 361 268,2 мың теңге;
2) шығындар – 592 848,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 105,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 105,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 105,8 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 342 796,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 11 января 2021 года №47/471 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 12 ноября 2021 года № 9/77
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы" от 11 января 2021 года №47/471 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4433) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 563 742,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 198 623,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 638,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 361 268,2 тысячи тенге;
2) затраты – 592 848,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 105,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 105,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 105,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 342 796,2 тысяч тенге, в том числе:

Болашақ ауылдық округі – 32 956,4 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 38 799,3 мың теңге;
Жетібай ауылы – 57 140,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 44 995,6 мың теңге;
Құрық ауылы – 65 592,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 49 710,5 мың теңге;
Сенек ауылы – 53 602,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

сельского округа Болашак – 32 956,4 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 38 799,3 тысяч тенге;
села Жетыбай – 57 140,4 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 44 995,6 тысячи тенге;
села Курык – 65 592,0 тысяч тенге;
села Мунайшы – 49 710,5 тысяч тенге;
села Сенек – 53 602,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.