Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 5/35 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 51/377 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4432 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 088 905,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 138 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 950 840,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 111 580,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы профициті) – -22 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22 675,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года № 51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021 - 2023 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 19 июля 2021 года № 5/35
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2021 года № 51/377 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4432) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 088 905,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 138 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 950 840,8 тысяч тенге;
2) затраты - 1 111 580,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 22 675,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 675,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы Д.Меңдіханов
Түпқараған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 шілдедегі
№ 5/35 шешіміне 1 қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 22 675,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Тупкараганского районного маслихата Д.Меңдіханов
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 19 июля 2021 года
№ 5/35
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата