Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 842 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің
қаулысына қосымша
1. "Қостанай қаласынан Заречное ауылына дейін канализациялық сорғы станциясын қайта жаңартумен және Қостанай ауданының Октябрьское ауылын қосумен жалғағыш су тартқышын салу үшін", Қостанай қаласы мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,2040 гектар;
2. "Қостанай қаласынан Заречное ауылына дейін канализациялық сорғы станциясын қайта жаңартумен және Қостанай ауданының Октябрьское ауылын қосумен жалғағыш су тартқышын салу үшін", Қостанай қаласы мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0894 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 5 мая 2021 года № 842
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. "Для строительства соеденительного водовода от города Костанай до села Заречное, с реконструкцией канализационной насосной станции и подключением села Октябрьское Костанайского района", расположенного по адресу: город Костанай, общей площадью 0,2040 гектар;
2. "Для строительства соеденительного водовода от города Костанай до села Заречное, с реконструкцией канализационной насосной станции и подключением села Октябрьское Костанайского района", расположенного по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0894 гектар.