Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № 937 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің
қаулысына қосымша
1. "Қостанай облысы Қостанай қаласында 25602-ЖКШ ТШ күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 1/2 үй және Абай даңғылы, 1/93 үй шекараларында мекенжай бойынша, жалпы алаңы 0,8119 гектар;
2. "Қостанай қаласында RSM ЖКҚ күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефондық канализация, байланыс құдықтарын салу және тарату шкафын орнату үшін Қостанай қаласы, Дружба тұрғын алабы, Степная көшесі мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0930 гектар;
3. "Қостанай қаласында RSM ЖКҚ күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефондық канализация, байланыс құдықтарын салу және тарату шкафын орнату үшін Қостанай қаласы, Дружба тұрғын алабы, Молодежная көшесі мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,2059 гектар;
4. "2018 жылы Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясының кең жолақты қатынау желісін дамыту. Қостанай қаласында FTTH желісін салу (әрекет ету аймағы optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)" объектісі бойынша телефондық канализацияны жобалау және салу үшін, Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 24А үй мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0032 гектар;
5. "2018 жылы Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясының кең жолақты қатынау желісін дамыту. Қостанай қаласында FTTH желісін салу (әрекет ету аймағы optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)" объектісі бойынша телефондық канализацияны жобалау және салу үшін, Қостанай қаласы, Әуежай шағын ауданы, 16-үй, 17-үй, 21-үй мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0700 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 21 мая 2021 года № 937
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. Для установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт Линейно-кабельное хозяйство распределительный шкаф-25602 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, в границах проспекта Абая, дом 1/2 и проспекта Абая, дом 1/93, общей площадью 0,8119 гектар;
2. Для строительства телефонной канализации, колодцев связи и установки распределительного шкафа по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное сооружение remote switching module (удаленный коммутационный модуль тип автоматической телефонной станции в городе Костанай", расположенный по адресу: город Костанай, жилой массив Дружба, улица Степная, общей площадью 0,0930 гектар;
3. Для строительства телефонной канализации, колодцев связи и установки распределительного шкафа по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное сооружение remote switching module (удаленный коммутационный модуль тип автоматической телефонной станции, в городе Костанай", расположенный по адресу: город Костанай, жилой массив Дружба, улица Молодежная, общей площадью 0,2059 гектар;
4. Для проектирования и строительства телефонной канализации по объекту "Развитие сети широкополосного доступа в Северо-Казахстанской областной дирекции телекоммуникаций в 2018 году. Строительство сети fiber to the line (оптическое волокно до квартиры) в городе Костанай (зона действия optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)", расположенный по адресу: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 24А, общей площадью 0,0032 гектар;
5. Для проектирования и строительства телефонной канализации по объекту "Развитие сети широкополосного доступа в Северо-Казахстанской областной дирекции телекоммуникаций в 2018 году. Строительство сети fiber to the line (оптическое волокно до квартиры) в городе Костанай (зона действия optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)", расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Аэропорт, дом 16, дом 17, дом 21, общей площадью 0,0700 гектар;

6. "2018 жылы Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясының кең жолақты қатынау желісін дамыту. Қостанай қаласында FTTH желісін салу (әрекет ету аймағы optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)" объектісі бойынша телефондық канализацияны жобалау және салу үшін, Қостанай қаласы, Әуежай шағын ауданы, 17 үй, 18 үй мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0076 гектар;
7. "2018 жылы Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясының кең жолақты қатынау желісін дамыту. Қостанай қаласында FTTH желісін салу (әрекет ету аймағы optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)" объектісі бойынша телефондық канализацияны жобалау және салу үшін, Қостанай қаласы, Әуежай шағын ауданы, 5 үй мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0197 гектар.

6. Для проектирования и строительства телефонной канализации по объекту "Развитие сети широкополосного доступа в Северо-Казахстанской областной дирекции телекоммуникаций в 2018 году. Строительство сети fiber to the line (оптическое волокно до квартиры) в городе Костанай (зона действия optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)", расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Аэропорт, дом 17, дом 18, общей площадью 0,0076 гектар;
7. Для проектирования и строительства телефонной канализации по объекту "Развитие сети широкополосного доступа в Северо-Казахстанской областной дирекции телекоммуникаций в 2018 году. Строительство сети fiber to the line (оптическое волокно до квартиры) в городе Костанай (зона действия optical line terminal - 28, optical line terminal - 50, optical line terminal - 55)", расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Аэропорт, дом 5, общей площадью 0,0197 гектар.