Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № 938 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің қаулысына
қосымша
1. 1 – трансформаторлық қосалқы станциядан 10 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай қаласы мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0027 гектар, оның ішінде Адильбек Жанабаевтың жер учаскесінде – 0,0013 гектар;
2. 1 – трансформаторлық қосалқы станциядан 10 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай қаласы мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0017 гектар, оның ішінде "Исткомтранс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0017 гектар;
3. 46 – трансформаторлық қосалқы станциядан 10 киловольт – әуе желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін, Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0099 гектар, оның ішінде "Исткомтранс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелерінде – 0,0030 гектар және 0,0033 гектар, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жер учаскесінде – 0,0012 гектар;
4. 18 – трансформаторлық қосалқы станциядан 0,4 киловольт – әуе желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін, Қостанай қаласы мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0020 гектар, оның ішінде "Әскерилендірілген темір жол күзеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0012 гектар;
5. 1 – орталық тарату қосалқы станциясынан 0,4 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0094 гектар, оның ішінде "Көліктік сервис орталығы" акционерлік қоғамының жер учаскесінде – 0,0003 гектар;
6. 18 –жиынтық трансформаторлық қосалқы станциядан 0,4 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай қаласы мекенжайы бойынша, жалпы алаңы 0,0018 гектар, оның ішінде "Логамин" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0003 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 21 мая 2021 года № 938
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 10 киловольт от трансформаторной подстанции – 1 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0027 гектар, в том числе на земельном участке Жанабаева Адильбека – 0,0013 гектар;
2. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 10 киловольт от трансформаторной подстанции – 46 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0017 гектар, в том числе на земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Исткомтранс" – 0,0017 гектар;
3. Для обслуживания и эксплуатации воздушной линии – 10 киловольт от трансформаторной подстанции – 46 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0099 гектар, в том числе на земельных участках товарищества с ограниченной ответственностью "Исткомтранс" – 0,0030 гектар и 0,0033 гектар, акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - 0,0012 гектар;
4. Для обслуживания и эксплуатации воздушной линии – 0,4 киловольт от комплектной трансформаторной подстанции – 18 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0020 гектар, в том числе на земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Военизированная железнодорожная охрана" – 0,0012 гектар;
5. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 0,4 киловольт от центральной распределительной подстанции – 1 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0094 гектар, в том числе на земельном участке акционерного общества "Центр транспортного сервиса" – 0,0003 гектар;
6. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 0,4 киловольт от комплектной трансформаторной подстанции – 18 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0018 гектар, в том числе на земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Логамин" – 0,0003 гектар;

7. 5 – трансформаторлық қосалқы станциядан 0,4 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0260 гектар, оның ішінде "Қостанай темір жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0176 гектар, В. В. Рябухиннің жер учаскесінде – 0,0015 гектар, "Кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жер учаскесінде – 0,0014 гектар;
8. 2 – трансформаторлық қосалқы станциядан 0,4 киловольт – кабель желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін, Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жалпы алаңы 0,0061 гектар, оның ішінде "Кедентранссервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0003 гектар, "Vivat avto" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесінде – 0,0019 гектар, № 158/6 тұрғын үйдің меншік иелерінің (Д.Г. Жугунов, А.М. Дамегулова, О.Е. Савоськина) жер учаскесінде – 0,0016 гектар.

7. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 0,4 киловольт от трансформаторной подстанции – 5 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0260 гектар, в том числе на земельных участках товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайская железнодорожная больница" – 0,0176 гектар, Рябухина В.В. – 0,0015 гектар, коммунального государственного предприятия "Центр адаптации несовершеннолетних" - 0,0014 гектар;
8. Для обслуживания и эксплуатации кабельной линии – 0,4 киловольт от трансформаторной подстанции – 2 по адресу: город Костанай, общей площадью 0,0061 гектар, в том числе на земельных участках товарищества с ограниченной ответственностью "Кедентранссервис" – 0,0003 гектар, товарищества с ограниченной ответственностью "Vivat avto" - 0,0019 гектар, собственников жилого дома № 158/6 (Жугунов Д.Г., Дамегулова А.М., Савоськина О.Е.) – 0,0016 гектар.