Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 2214 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, жер комиссиясының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 785 қорытындысына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "IBSgroup", "Люкс 2016", "МеталлИнвестАтырау", "Производственно-коммерческая фирма "Фабий" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктеріне, Муратхан Айсенович Исенбаевқа, Лидия Андреевна Златковскаяға, Александр Евгеньевич Целоусовқа осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 14 қазандағы
№ 2214 қаулысына
қосымша
"IBSgroup", "Люкс 2016", "МеталлИнвестАтырау", "Производственно-коммерческая фирма "Фабий" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктеріне, Муратхан Айсенович Исенбаевтың, Лидия Андреевна Златковскаяның, Александр Евгеньевич Целоусовтың қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0462 гектар;
2. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0681 гектар;
3. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,1359 гектар;
4. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,1636 гектар;
5. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,4050 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 октября 2021 года № 2214
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением земельной комиссии от 8 июля 2021 года № 785 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществам с ограниченной ответственностью "IBSgroup", "Люкс 2016", "МеталлИнвест Атырау", "Производственно-коммерческая фирма "Фабий", Исенбаеву Муратхану Айсеновичу, Златковской Лидие Андреевне, Целоусову Александру Евгеньевичу публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 14 октября 2021 года
№ 2214
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществам с ограниченной ответственностью "IBSgroup", "Люкс 2016", "МеталлИнвест Атырау", "Производственно-коммерческая фирма "Фабий", Исенбаеву Муратхану Айсеновичу, Златковской Лидие Андреевне, Целоусову Александру Евгеньевичу
1. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,0462 гектар;
2. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,0681 гектар;
3. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,1359 гектар;
4. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,1636 гектар;
5. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,4050 гектар;

6. Су құбыры мен кәріздің коммуналдық және инженерлік жеткізу желілерін жобалау және төсеу үшін, Қостанай қаласы, Карбышев көшесі - Челябинская көшесі шекарасында мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0233 гектар.

6. Для проектирования и прокладки коммунальных и инженерных подводящих сетей водопровода и канализации, расположенный по адресу: город Костанай, в границах улицы Карбышева - улицы Челябинская, общей площадью 0,0233 гектар.