Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қазандағы № 2309 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, жер комиссиясының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 792 қорытындысына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 22 қазандағы
№ 2309 қаулысына
қосымша
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Хәкімжанова көшесі, Строительная - Рудненская көшелерінің шекараларында мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0522 гектар;
2. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Целинная көшесі, Строительная - Рудненская көшелерінің шекараларында мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0444 гектар;
3. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Рудненский өткелі, Строительная - Рудненская көшелерінің шекараларында, Строительная көшесі, Рудненский өткелі - Хәкімжанова көшесінің шекараларында мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0740 гектар;
4. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Целинная көшесі, Рудненская - Соколовская көшелерінің шекараларында мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0906 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 октября 2021 года № 2309
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением земельной комиссии № 792 от 26 августа 2021 года, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 22 октября 2021 года
№ 2309
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком"
1. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, улица Хакимжановой в границах улиц Строительная- Рудненская, общей площадью 0,0522 гектар;
2. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, улица Целинная, в границах улиц Строительная- Рудненская, общей площадью 0,0444 гектар;
3. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, проезд Рудненский в границах улиц Строительная- Рудненская, улица Строительная, в границах проезда Рудненского - улицы Хакимжановой, общей площадью 0,0740 гектар;
4. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, улица Целинная, в границах улиц Рудненская - Соколовская, общей площадью 0,0906 гектар;

5. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Рудненская көшесінің - Соколовский тұйық көшесінің қиылысы мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0539 гектар;
6. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Рудненский тұйық көшесі, Строительная - Рудненская көшелерінің шекараларында мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0713 гектар;
7. "Қостанай облысы Қостанай қаласында РШ-2829, Р-1 тарату желісінің желілік-кабельдік шаруашылығын күрделі жөндеу" телекоммуникация объектісі бойынша телефон кәрізін салу мен пайдалану және байланыс тіректерін орнату үшін Қостанай қаласы, Строительный өткелінің - Рудненская көшесінің қиылысы мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,0240 гектар.

5. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, пересечение улицы Рудненская- переулок Соколовский, общей площадью 0,0539 гектар;
6. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, переулок Рудненский в границах улиц Строительная - Рудненская, общей площадью 0,0713 гектар;
7. Для строительства и эксплуатации телефонной канализации и установки опор связи по объекту телекоммуникаций "Капитальный ремонт линейно-кабельное хозяйство распределительной сети РШ-2829, Р-1 в городе Костанай Костанайской области", расположенный по адресу: город Костанай, пересечение проезда Строительный - улицы Рудненская, общей площадью 0,0240 гектар.