Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 қарашадағы № 491 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Е. Раисов
Қала әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 3 ноября 2021 года № 491. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Е. Раисов
Приложение
к постановлению акимата города

2021 жылғы 3 қарашадағы
№ 491 қаулысына
қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы
Атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
Мүгедектер санатына жатқызылған жұмыскерлер жұмыс істейтін жұмыс орындарының саны (бірлік)
барлығы
оның ішінде 2022 жылға
1.
"Әйелдерге, жасөспірімдерге және балаларға арналған әлеуметтік бейімдеу орталығы" ММ
51
2
1
1
0

от 3 ноября 2021 года
№ 491
Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год
Наименование
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда (человек)
Количество рабочих мест уже занятых работниками, отнесенных к категории инвалидов (единиц)
всего
в том числе на 2022 год
1.
ГУ "Центр социальной адаптации для женщин, подростков и детей"
51
2
1
1
0