Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 105 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабы 4-тармағына, 73-1 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160660,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17746,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 142914,0 мың теңге;
2) шығындар – 162708,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2048,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2048,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 19.08.2022 № 165 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 30 декабря 2021 года № 105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 2, статьей 73-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 160660,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17746,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 142914,0 тысяч тенге;
2) затраты – 162708,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2048,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2048,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19.08.2022 № 165 (вводится в действие с 01.01.2022).

2. 2022 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 40717,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2022 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 40717,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2022 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022 год не установлен.

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 105 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 19.08.2022 № 165 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2021 года
№ 105
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19.08.2022 № 165 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы