Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 67 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9694 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 398,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 286,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 379,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 981,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 981,0 мың теңге.";
9 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 652,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 538,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 114,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 236,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 584,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 584,1 мың теңге.";
15 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Тасты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 427 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 13 августа 2021 года № 67
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы" от 5 января 2021 года № 427 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9694) следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 398,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 112,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 286,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 379,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 981,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 981,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 652,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 538,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 114,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 236,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 584,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584,1 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: