Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 66 шешімі
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9703 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Архангельск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 666,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 332,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 334,6 мың теңге;
2) шығындар – 19 494,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -828,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 828,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
3) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аршалы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 324,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 443,8 мың теңге;
2) шығындар – 29 204,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 8 января 2021 года № 2 "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 3 ноября 2021 года № 66
Денисовский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9703) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 666,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 332,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 334,6 тысячи тенге;
2) затраты – 19 494,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -828,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 828,0 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
3) текущие расходы аппарата сельского округа.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 324,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 881,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 443,8 тысячи тенге;
2) затраты – 29 204,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -880,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 880,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
3) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Әйет ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 353,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 873,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 499,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 146,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 146,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) көше жарығын жөндеуге;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
4) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Глебовка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 079,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 725,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 529,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -880,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 880,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) текущие расходы аппарата сельского округа;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 353,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 873,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 499,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 146,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 146,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) ремонт уличного освещения;
3) текущие расходы аппарата сельского округа;
4) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Глебовка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 079,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 725,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 354,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15 529,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -450,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 450,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округ аппаратының ағымдағы шығыстарына;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Денисов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 966,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 852,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 142 114,3 мың теңге;
2) шығындар – 160 502,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 536,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 536,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) қызметтік автокөлік сатып алуға;
3) жолдарды ағымдағы жөндеуге;
4) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Красноармейск ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 285,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 547,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 738,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 199,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 450,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) текущие расходы аппарата сельского округа;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 966,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 852,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 142 114,3 тысяч тенге;
2) затраты – 164 502,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 536,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 536,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) приобретение служебного автотранспорта;
3) текущий ремонт дорог;
4) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 285,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 547,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 738,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 199,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -879,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 24-1 тармақпен толықтырылсын:
"24-1. 2021 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Свердлов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 612,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 255,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 357,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 113,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -501,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 501,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 26-1 тармақпен толықтырылсын:
"26-1. 2021 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 27-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"27. Тельман ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 251,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 748,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 503,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 580,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 329,0 мың теңге;

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -879,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 879,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 24-1 следующего содержания:
"24-1. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 612,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 255,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 357,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 113,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -501,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 501,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
пункт 27 указанного решения изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 251,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 748,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 503,7 тысячи тенге;
2) затраты – 30 580,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 329,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 329,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 29-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2021 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) көшені жарықтандыруға;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 329,0 тысяч тенге.";
пункт 29 указанного решения изложить в новой редакции:
"29. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) уличное освещение;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.