Карантинді тоқтату және Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 қарашадағы № 6 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабына сәйкес және Денисов ауданы мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 01-27/805 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Архангельск ауылдық округі Жалтыркөл ауылының "Баталинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында мүйізді ірі қара малдың сібір жарасы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 қарашадағы № 6 "Карантин белгілеу туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тізіліміне № 160038 болып енгізілген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Архангельск ауылдық округінің әкімі Ж. Мұсабаев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Архангельского сельского округа Денисовского района от 9 ноября 2021 года № 6 "Об установлении карантина"
Решение акима Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 25 ноября 2021 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района № 01-27/805 от 24 ноября 2021 года РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Баталинское" село Жалтырколь Архангельского сельского округа Денисовского района Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Архангельского сельского округа от 9 ноября 2021 года № 6 "Об установлении карантина" (внесенное в Государственный реестр нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 160038).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Архангельского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Архангельского сельского округа Ж. Мусабаев