Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 459 "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 46 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9714) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 585,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 916,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –10 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 909,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324,1 мың теңге.";
3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жалғысқан ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 710,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 321,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –13 389,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 386,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676,9 мың теңге.";
5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 8 января 2021 года № 459 "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 16 июля 2021 года № 46. Прекращено действие в связи с истечением срока
Карасуский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата Костанайской области "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 459 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9714) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 585,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 916,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 909,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324,1 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 710,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 321,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 389,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 386,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 15 760,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 903,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 856,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 096,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 096,0 мың теңге.";
25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Черняев ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 093,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 229,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 864,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 605,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 512,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29, 31, 34, 37 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қажиев
Қостанай облысы
Қарасу аудандық мәслихатының

1) доходы – 15 760,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 857,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 903,0 тысячи тенге;
2) затраты – 16 856,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 096,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 096,0 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Черняевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –15 093,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 229,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 864,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15 605,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению Карасуского
районного маслихата
Костанайской области