"Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің жобалық басқару регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 23 шілдедегі № 269-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 393-ө бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 358 қаулысымен бекітілген Жобалық басқаруды жүзеге асыру қағидаларының 13-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің жобалық басқару регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 23 шілдедегі № 269-ө бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің жобалық басқаруының ұйымдық құрылымы шеңберіндегі жобалық рөлдерді бекіту осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Аппарат басшысы Ш.Ә. Өтемісовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрі
С. Брекешев
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрінің
2021 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 393-ө бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің жобалық басқарудың ұйымдық құрылымы шеңберіндегі жобалық рөлдерді бекіту
1. "Су ресурстарын басқару және "Жасыл Қазақстан" ұлттық жобасы, "Қазақстандықтардың әл-ауқатына бағытталған тұрақты экономикалық өсу" ұлттық жобасының 3-бағыты" бағдарламаларының басшысы – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі Серікқали Аманғалиұлы Брекешев.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 23 июля 2021 года № 269-п "Об утверждении Регламента проектного управления Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 29 сентября 2021 года № 393-ө
В соответствии с пунктом 13 Правил осуществления проектного управления, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 358, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 23 июля 2021 года № 269-п "Об утверждении Регламента проектного управления Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
закрепление проектных ролей в рамках организационной структуры проектного управления Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и анализа Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Утемисова Ш.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр экологии, геологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
С. Брекешев
Приложение к приказу
Министра экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 29 сентября 2021 года № 393-п
Закрепление проектных ролей в рамках организационной структуры проектного управления Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1. Руководитель программ: "Национальный проект "Управление водными ресурсами и "Жасыл Қазақстан", "3-направление Национального проекта "Устойчивый экономический рост, направленный на благосостояние казахстанцев" – Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Брекешев Сериккали Амангалиевич.

2. "Таза Қазақстан" 1-базалық бағытының басшысы – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі Пірімқұлов Ахметжан Әбдіжәмілұлы;
"Үнемді Қазақстан" 2-базалық бағытының басшысы – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі Қожаниязов Серік Салауатұлы;
"Табиғат" 3-базалық бағытының басшысы – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі Шалабекова Әлия Лазарқызы.
3. Типтік базалық бағыттың жетекшісі – Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Аппарат басшысы Өтемісов Шавхат Әнесұлы.
3.1. "Мемлекеттік басқаруды жаңғырту" жобалар тобының жетекшісі – Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті Жобалық офис басқармасының басшысы Алмұханов Абылай Асқарұлы;
3.2. "Мемлекеттік аппараттың кәсібилігі мен біліктілігін арттыру" жобалар тобының жетекшісі – Кадр жұмысы департаменті директорының орынбасары Қазақбайұлы Әлішер;
3.3. "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерімен жұмыс (Халық үніне құлақ асатын мемлекет)" жобалар тобының жетекшісі – Әкімшілік жұмысы департаменті директорының орынбасары Баймұрат Әсия Баймұратқызы;
3.3.1. "Нәтиже" жобасының жетекшісі – Тәжіғұлова Зәуре Айдарханқызы;
3.3.2. "Жүйелік шешімдер" тобының жетекшісі – Ахметжанова Ақжайық Барлыбайқызы;
3.4. "Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және оған қарсы іс-қимыл" жобалар тобының жетекшісі – Заң департаменті директорының орынбасары Нұғұманова Марал Қойшыбекқызы;
3.5. "Қоғамдық сананы жаңғырту" жобалар тобының жетекшісі – Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры Ахметова Ұлжан Төлегенқызы;
3.6. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді және саланы цифрландыру" жобалар тобының жетекшісі – Цифрландыру, ақпараттандыру және мемлекеттік қызметтерді бақылау департаменті директорының орынбасары Қуандықова Мейіргүл Уәлиханқызы.
4. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Жобалық офисінің басшысы – Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры Ахметова Ұлжан Төлегенқызы.
5. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Жобалық офисінің бас менеджері - Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті Жобалық офис басқармасының басшысы Алмұханов Абылай Асқарұлы.

2. Руководитель базового направления 1: "Таза Қазақстан" – вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Примкулов Ахметжан Абдижамилович;
Руководитель базового направления 2: "Үнемді Қазақстан" –вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Кожаниязов Серик Салаватович;
Руководитель базового направления 3: "Табиғат" – вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Шалабекова Алия Лазаревна.
3. Руководитель типового базового направления – руководитель аппарата Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Утемисов Шавкат Анесович.
3.1. Руководитель группы проектов "Модернизация государственного управления" - руководитель Управления проектного офиса Департамента стратегического планирования и анализа Алмуханов Аблай Аскарович;
3.2. Руководитель группы проектов "Повышение профессионализма и квалификации государственного аппарата" – заместитель директора Департамента кадровой работы Казакбайулы Алишер;
3.3. Руководитель группы проектов "Работа с обращениями физических и юридических лиц (Слышащее государство)" – заместитель директора Департамента административной работы Баймурат Асия Баймуратовна;
3.3.1. Руководитель проекта "Нәтиже" – Тажигулова Зауре Айдархановна;
3.3.2. Руководитель проекта "Системные решения" – Ахметжанова Акжайык Барлыбаевна.
3.4. Руководитель группы проектов "Предупреждение и противодействие коррупции" – заместитель директора Департамента юридической службы Нугуманова Марал Койшибеккызы;
3.5. Руководитель группы проектов "Модернизация общественного сознания" директор Департамента стратегического планирования и анализа Ахметова Улжан Тулегеновна
3.6. Руководитель группы проектов "Цифровизация государственных услуг и сферы" – заместитель директора Департамента цифровизации, информатизации и контроля государственных услуг Куандыкова Мейргуль Уалихановна.
4. Руководитель проектного офиса Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан – директор Департамента стратегического планирования и анализа Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Ахметова Улжан Тулегеновна;
5. Главный менеджер проектного офиса Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан – руководитель Управления проектного офиса Департамента стратегического планирования и анализа Алмуханов Аблай Аскарович.