Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 449 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 50 шешімі
Ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 449 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9709 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 225,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 87 298,0 мың теңге;
2) шығындар – 115 678,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 523,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 523,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 440,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 289,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 374,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 496,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 496,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Белинский ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 233,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 449 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 13 сентября 2021 года № 50
Маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 449 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9709) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 155,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 632,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 225,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87 298,0 тысяч тенге;
2) затраты – 115 678,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 523,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 523,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 878,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 149,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 440,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 289,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 374,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 496,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 496,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 233,0 тысяч тенге, в том числе по:

057
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
170 185,4
14
Борышқа қызмет көрсету
6 201,6
1
Борышқа қызмет көрсету
6 201,6
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 201,6
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 201,6
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-9 726,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9 726,0

057
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
170 185,4
14
Обслуживание долга
6 201,6
1
Обслуживание долга
6 201,6
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
6 201,6
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
6 201,6
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-9 726,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9 726,0