Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 343/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 тамыздағы № 40/8 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 343/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7161 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 229449 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 15211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 600 мың теңге;
трансферттер түсімі - 213638 мың теңге;
2) шығындар - 234643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5194 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 52967 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1833 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 мың теңге;
трансферттер түсімі - 51124 мың теңге;
2) шығындар - 54168 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1201 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42574 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 47 мың теңге;
трансферттер түсімі - 39645 мың теңге;
2) шығындар - 43205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 631 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 343/73
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 2 августа 2021 года № 40/8
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата"О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 343/73 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7161) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 229449 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15211 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 213638 тысяч тенге;
2) затраты – 234643 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5194 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1833 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 51124 тысяч тенге;
2) затраты – 54168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета --1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1201 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42574 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2882 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 47 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39645 тысяч тенге;
2) затраты -43205 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 631 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:

"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41754 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1430 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 30 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40294 мың теңге;
2) шығындар - 42166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 412 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 25 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40998 мың теңге;
2) шығындар - 44535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1522 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 39965 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 55 мың теңге;
трансферттер түсімі - 37953 мың теңге;
2) шығындар - 40706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 741 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 51907 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 41 мың теңге;
трансферттер түсімі - 49958 мың теңге;
2) шығындар - 52377 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 470 мың теңге.";

"4. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1430 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 40294 тысяч тенге;
2) затраты -42166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 412 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 43013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1990 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 40998 тысяч тенге;
2) затраты -44535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1522 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39965 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1957 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37953 тысяч тенге;
2) затраты - 40706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 741 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1908 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 41 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49958 тысяч тенге;
2) затраты - 52377 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 470 тысяч тенге.";

8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 2 тамыздағы
№ 40/8 шешіміне
1 -қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы

8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 2 августа 2021 года
№ 40/8
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 29 декабря 2020 года