Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 287/85 "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 48/14 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 287/85 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7166 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82609 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77156 мың теңге;
2) шығындар – 83966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1357 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89042 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85955 мың теңге;
2) шығындар – 89878 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 836 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 836 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65968 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 478 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 644 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61770 мың теңге;
2) шығындар – 66211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 287/85 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2021 – 2023 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 17 сентября 2021 года № 48/14
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2021 – 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 287/85 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7166) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 82609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 77156 тысяч тенге;
2) затраты – 83966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1357 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 89042 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 268 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85955 тысяч тенге;
2) затраты – 89878 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 836 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 836 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65968 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3076 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 478 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 644 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 61770 тысяч тенге;
2) затраты – 66211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

2) шығындар – 224228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14918 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14918 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) затраты – 224228 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14918 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14918 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.