"2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 44-22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 4-12 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 44-22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6939 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -72468,4 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 68 039,4 мың теңге;
2) шығындар -73372,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге: бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге; бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -904,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 904,1 мың теңге: қарыздар түсімі - 0 мың теңге; қарыздарды өтеу - 0 мың теңге; бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 904,1 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы
______ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан обылысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 44-22 "Об утверждении бюджета Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021 -2023 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 июля 2021 года № 4-12
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 44-22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6939) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 468,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 039,4 тысяч тенге;
2) затраты –73 372,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -904,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 904,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 904,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
______ E. Жакенов
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо- Казахстанской области