"2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 6-49-14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 7-12-4 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 6-49-14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6910 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 687,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 941,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 746,1 мың теңге;
2) шығындар – 128 222,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
535,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –535,1мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 10 522,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2021-2023 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
келесі мазмұндағы 6-2- тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 11 679,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2021-2023 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 6-49-14 "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2021 года 7-12-4
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 6-49-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6910) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа Айыртауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 687,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 941,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 746,1 тысяч тенге;
2) затраты – 128 222,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -535,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
535,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 535,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 522,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2021-2023 годы.";
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 11 679,1 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2021– 2023 годы.";

келесі мазмұндағы 6-3- тармағымен толықтырылсын:
"6-3. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен шығыстар 87 928,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің бөлуі 2021-2023 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год расходы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 87 928,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2021– 2023 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.