Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5-23-10 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобаново ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл және көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 7-12-15 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобаново ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл және көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 5-23-10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2763 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года № 5-23-10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел и улиц для участия в сходе местного сообщества Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2021 года № 7-12-15
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел и улиц для участия в сходе местного сообщества Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 5-23-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2763) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының хатшысы
Г. Абулкаирова
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
2021 жылғы "25" қарашадағы
№ 7-12-15 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобаново ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл және көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобаново ауылдық округінің ауыл және көше тұрғындары өкілдерінің саны
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Әлжан ауылының тұрғындарына
16
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Заря ауылының тұрғындарына
13
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Лесхоз көшесінің тұрғындарына
6
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Озерная көшесінің тұрғындарына
4
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Набережная көшесінің тұрғындарына
10
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Еркін Әуелбеков көшесінің тұрғындарына
7
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Сәбит Мұқанов көшесінің тұрғындарына
7
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Абай көшесінің тұрғындарына
14
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Мағжан Жумабаев көшесінің тұрғындарына
6
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Шоқан Уәлиханов көшесінің тұрғындарына
7
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Ақан сері көшесінің тұрғындарына
6
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Василий Антонов көшесінің тұрғындарына
4
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Кенжетай Рамазанов көшесінің тұрғындарына
5
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Степная көшесінің тұрғындарына
1
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Лобаново ауылының Ямная көшесінің тұрғындарына
1
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Лобанов ауылдық округінің Шалқар ауылының тұрғындарына
40

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение
к решению Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от "25" ноября 2021 года
№ 7-12-15
Количественный состав представителей жителей сел и улиц Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел и улиц Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо- Казахстанской области (человек)
Для жителей аула Альжан Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
16
Для жителей села Заря Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
13
Для жителей улицы Лесхоз села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
6
Для жителей улицы Озерная села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
4
Для жителей улицы Набережная села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского рай она Северо-Казахстанской области
10
Для жителей улицы Еркін Әуелбеков села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
7
Для жителей улицы Сәбит Мұқанов села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
7
Для жителей улицы Абай села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
14
Для жителей улицы Мағжан Жумабаев села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
6
Для жителей улицы Шоқан Уәлиханов села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
7
Для жителей улицы Ақан сері села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
6
Для жителей улицы Василий Антонов села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
4
Для жителей улицы Кенжетай Рамазанов села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
5
Для жителей улицы Степная села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
1
Для жителей улицы Ямная села Лобаново Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
1
Для жителей села Шалкар Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
40