2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-10 шешімі
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа еңгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 050,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 777 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 894,2 мың теңге;
2) шығындар – 52 508,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 458,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 29.04.2022 № 18-12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 31.10.2022 № 22-11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 29.11.2022 № 23-9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға арналған Новоселов ауылдық округінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес, мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатындығы белгіленсін:
1) ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтан;
2) ауылдың аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды
тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығынан;
3) көлік құралдары салығынан:
тұрғылықты жері ауылдың аумағында орналасқан жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері ауылдың аумағында орналасқан заңды тұлғалардан;
4) табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдерден;

Об утверждении бюджета Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14-10
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 050,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 379 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 777 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 894,2 тысячи тенге;
2) затраты – 52 508,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 458,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458,2 тысячи тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 458,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29.04.2022 № 18-12 (вводится в действие с 01.01.2022); от 31.10.2022 № 22-11 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 29.11.2022 № 23-9 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что доходы бюджета Новосельского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории сельского округа;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории села;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории села;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории села;
4) поступления за использование природных и других ресурсов;

5) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерден;
6) жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдерден.
3. Аудандық бюджеттен Новоселов ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 13 550 мың теңгені құрайды.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы

5) доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа;
6) поступления от продажи земельных участков.
3. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новосельского сельского округа, составляет 13 550 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года

№ 14-10 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоселов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 29.04.2022 № 18-12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 31.10.2022 № 22-11 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) ; 29.11.2022 № 23-9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

№ 14-10
Бюджет на 2022 год Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29.04.2022 № 18-12 (вводится в действие с 01.01.2022); от 31.10.2022 № 22-11 (вводится в действие с 01.01.2022) ; от 29.11.2022 № 23-9 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)