Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/4 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 8/3 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7039 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 183,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 902,5 мың теңге;
2) шығындар – 42 545,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 362,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 362,2 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Петровка ауылындағы көшелерді жарықтандыруға;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Рождественка ауылындағы көшелерді жарықтандыруға;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Мирный ауылындағы көшелерді жарықтандыруға;
4) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылында қосымша шырағдандарды құрумен бірге, доғалық сынапты шамының шырағдандарын жарықдиодты шамдарға ауыстыруға;
5) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Айымжан ауылында қосымша шырағдандарды құрумен бірге, доғалық сынапты шамының шырағдандарын жарықдиодты шамдарға ауыстыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/4 "Об утверждении бюджета Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 октября 2021 года № 8/3
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7039) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 183,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 281 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 902,5 тысяч тенге;
2) затраты – 42 545,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -362,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 362,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) на устройство уличного освещения в селе Петровка Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
2) на устройство уличного освещения в селе Рождественка Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
3) на устройство уличного освещения в селе Мирное Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
4) на замену дуговой ртутной лампы светильников на светодиодные фонари, с монтажом дополнительных светильников в селе Мирное Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
5) на замену дуговой ртутной лампы светильников на светодиодные фонари, с монтажом дополнительных светильников в селе Айымжан Жамбылского района Северо-Казахстанской области;

6) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) бейнебақылау жүйелерін орнату бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге;
7) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің елді мекендерін сумен жабдықтауды ұйымдастыруға.";
4-қосымша алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты хатшысының
міндеттерін атқарушы
Р. Садыков

6) на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.";
пункт 7 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) на оплату услуг по установке систем видеонаблюдения;
7) на организацию водоснабжения населенных пунктов Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области.";
приложение 4 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
маслихата Жамбылского района
Р. Садыков
Приложение 1
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области