"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 94 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7025 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39134 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34348 мың теңге;
2) шығындар – 40273,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1139,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1139,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1139,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Летовочный ауылдық округінің бюджетіне мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға 5077 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Летовочный ауылдық округінің бюджетіне елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізуге 600 мың теңге сомасында, қызметтік автокөлікті сатып алуға 5892 мың теңге сомасында, құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеу бойынша қызметтерге 797 мың теңге сомасында, телекоммуникация қызметтеріне 187 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2021 года № 94
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7025) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39134 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4786 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 34348 тысяч тенге;
2) затраты – 40273,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1139,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1139,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1139,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Летовочного сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Летовочного сельского округа на повышение заработной платы государственных служащих в сумме 5077 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Летовочного сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Летовочного сельского округа на проведение комплекса мероприятий по обеспечению санитарии населенных пунктов в сумме 600 тысяч тенге, приобретение служебного автомобиля в сумме 5892 тысяч тенге, услуги по научно-технической обработке документов в сумме 797 тысяч тенге, услуги телекоммуникаций в сумме 187 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;