Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 08 қаңтардағы № 51/7 "2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 6/9 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 08 каңтардағы №51/7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6973 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –13 703 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 884 мың теңге;
2) шығындар – 13 913,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -210,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитін пайдалану) – 210,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатың қалдықтары – 210,3 мың теңге.
Мынадай мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 4-қосымшаға сәйкес қаржы жылының басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2020 жылы пайдаланылмаған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен ауылдық округ бюджетінің шығыстары көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 3-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Тимирязевского районного маслихата от 08 января 2021 года № 51/7 "Об утверждении бюджета Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2021-2023 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 сентября 2021 года № 6/9
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2021-2023 годы" от 08 января 2021 года №51/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6973) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Докучаевского сельского округа Тимирязевского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 703 тысяч тенге:
Налоговые поступления – 1 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 884 тысяч тенге;
2) затраты – 13 913,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 210,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 210,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 210,3 тысяч тенге.
Дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов из вышестоящих бюджетов, неиспользованных в 2020 году согласно приложению 4."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
дополнить приложением 3 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.